Skip to content

Zajęcia taneczne
Jazz

4-JAZZ KIDS (9-11 lat); 4-JAZZ JUNIOR (12-15 lat) NOWY NABÓR

Do tej grupy zapraszamy nowicjuszy. Każdy, kto ma ochotę rozpoczać swoją przygodę z tańcem i to właśnie skoki, wymachy i piruety są mu najbliższe odnajdzie się na tych zajęciach. Tu zaczynamy od kompletnych podstaw. Treningi taneczne, które łagodnie wprowadzją w świat tej pięknej pasji. Nauka prostych choreografii.

PONIEDZIAŁEK 18:00-19:00

4-JAZZ JUNIOR (11-15 lat) grupa średnio zaawansowana, kontynuacja 

Zajęcia na wzór wyżej opisanych, aczkolwiek na nieco wyższym poziomie zaawansowania. Trudniejsze figury, bardziej skomplikowane choreografie i jeszcze więcej techniki.

Zajęcia prowadzi: Natalia Oślizło

ŚRODA 17:00-18:30

4-JAZZ KIDS (8-10 lat) grupa zamknięta, kontynuacja 

Grupa kontynuacyjna, poziom średnio zaawansoway. Zajęcia podczas, których będziemy doskonalić technikę tańca jazzowego i rozwijać dotąd zdobyte umiejętności. Stworzone zostaną choreografie grupowe, które pokażemy na występach i konkursach. Jest to grupa, która w sezonie 2020/21 trenowała jako 4-JAZZ MINI, a aktualnie przeszły do kategorii wiekowej KIDS.

Zajęcia prowadzi Karolina Wieczorek

WTORKI 17:00-18:30

4-JAZZ MASTER (11-16 lat) (SPORT)

Grupa reprezentacyjna, poziom zaawansowany. Formacje, które przez ostatnie kilka lat zapracowały na spore sukcesy. Udział w turniejach, pokazach i mistrzostwach. Zapisy tylko i wyłącznie po koncultacji z trenerem.

Zajęcia prowadzi Karolina Wieczorek

WTORKI 18:30-20:30

JAZZ
JAZZ

Wykonawcą strony jest – Agencja Reklamy Visual Art